| Claudia_Tenie_2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre epilarea cu laser? A incercat cineva?

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Nu e bună de nimic, durează multe ședințe, iar în final după ce le termini în 3-4 luni tot crește. Între ședințe crește mult, și nu ai voie să te epilezi decât cu lama.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, fii-mea si sunt bani aruncati pe apa sambetei,
fiindca parul creste hormonal iar laserul nu afce decat sa incetineasca cresterea lui, dar nu-l poate oprii.
La o femeie in varsta este ok epilarea cu laser, pentru ca parul nu mai creste atat de rapid si poate fii eficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca e cel mai eficient lucru pentru care un om ar da banii. Își merita toți banii. Mama mea a făcut epilare definitiva cu laser, nu i mai creste niciun firicel. A făcut pe tot corpulhappy știu ca ea a făcut 7 luni, o data pe luna, iar in aceste luni se epila cu lama. După cele 7 luni a mai făcut la câteva luni și de atunci gata. Își merita banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E eficienta

| Anuket a răspuns:

Nu e definitivă și are câteva contraindicații după efectuarea procedurii, deci n-aș încerca, dar văd că este tot mai lăudată.