| EvaEvita a întrebat:

Salutare. Ce parere aveti de epilarea definitiva cu laser? Exista cineva printre voi care si-a facut si poate sa vorbeasca din propria experienta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista epilare defitiva cu laser, este doar temporara!
Am incercat-o si pentru 1 an a fost minunat, dupa care incepe sa creasca parul si trebuie sa repeti procedura.
Sincer, nu merita banii si efortul pentru atat lucru.

| Andreeush a răspuns:

E riscantar, riști să faci cancer de piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu electroliza este definitiva daca ai asa ceva la tine in localitate alege electroliza. Cea cu laserul nu cred ca este definitiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfătuiesc să nu îți faci, cunosc o fată care a murit din cauza cancerului de pielecrying( Nu merită...

| Pica1990 a răspuns:

Eu spun sa stai cuminte sa nu faci doamne fereste cancer de piele, mai intai consulta un dermatolog si dupa aia vezi ce sfaturi iti da