| Gionell a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Yves Rocher? Isi fac efectul cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Da mai ales cele pentru fata...iar gelurile de dus sunt magnifice mai ales cel cu bob de cafea din brazilia (delicios imi vine sa-l mananc de fiecare data cand imi fac baie cu el)

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt produse foarte bune, isi fac efectul folosite cu regularitate si merita incercate

| Gionell explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

| sophieLY a răspuns:

Hey!
Si eu sunt reprezentanta. Produsele sunt scumpe si putine, dar sunt bune. Plus ca ador ca primesc cadouri la comenzi peste 49 de lei. Sunt mai multumita de Yves Rocher decat de Oriflame sau Avon. Am incercat si Lady's, si alea sunt bune. Acum o sa imi comand cate ceva de la ELF, dar pana in prezent, YR e firma mea preferata.

| Gionell explică (pentru sophieLY):

Multumesc

| sophieLY a răspuns (pentru Gionell):

Nu ai de ce :*