| Nextone a întrebat:

Ceva ideei de costume de Halloween? Vreau dracusor sau pisica.....nu aveti vreo idee ieftina cum m-as putea imbraca? Stiti vreun magazin in Alba Iulia care inchiriaza costume?

1 răspuns:
| Stanila_Alice_Nicole_1994 a răspuns:

Salut o idee faina pentru Halloween ar fi sa faci ceva special..adica ai putea sa iti faci un machiaz cu multe multe culori stridente..stil model si parul sa il fixezi fain cu fixativu..sau ai putea sa te imbraci in havaneza cu multe floricele