| AnaMaria6776 a întrebat:

cine imi poate da cat mai multe imagini cu, cocuri de ocazie?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| RokKzis a răspuns:

Cauta pe postimg.org

| munteanmaria a răspuns:

Cauta si singur

| AnaMaria6776 explică (pentru munteanmaria):

1. Probabil ai nevoie de ochelari daca nu ai vazut ca sunt de genul feminin ai 2. am cerut ajutorul celor de aici, poate ca au gasit si alte variante decat cele gasite de mine, deci cautam un raspuns care ma poate ajuta. Raspunsul tau nu face asta si 3 nu cred ca ai mai mult de 11-12 ani si te sfatuiesc ca atunci cand nu stii sa raspunzi la o intrebare sa ingnori aceea intrebare si sa nu mai dai raspunsuri daca nu poti fi cu nimic de ajutor. Sa ai o zi frumoasa!