| ioana_3915 a întrebat:

cine imi recomanda un fond de ten bun (de preferat sa nu fie de la Avon) care sa aiba o acoperire puternica? Multumesc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Amelya02 a răspuns:

Landcome, Max factor, Loreal, Amway (pe baza de plante), Vichy ( e foarte bun)

| AlescandraM a răspuns:

Buna, eu iti recomand Revlon Color Stay. Este un fond de ten foarte bun, cu acoperire foarte mare. Pret 60 de lei. funda?

| soffie a răspuns:

Pai cele de la oriflame :p; giordani gold adaptive foundation :p

| MarieBGossipGirl a răspuns:

Nustiu, mie imi plac cele de la Avon, daca-i problema in buget, foloseste RubyRose Liquid Foundation (e ieftin si destul de bun)
http://i4.otzovik.com/2011/11/20/140268/img/16289063.jpg

okay, in fine eu folosesc fond de ten de la MaxFactor si Oriflame, daca sincer, Oriflame e mult mai bun
http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/12809_1.png

Deja e alegerea ta, sper ca te-am ajutat! Funda?

| ionemik a răspuns:

Mineral silk&lift-ingrid cosmetics il gasesti la infinity...este singurul de care am fost multumita mai ales ca am ten sensibil