| Miky a întrebat:

cine imi zice si mie cum fac bani pe IMVU?
am incercat sa dau la eran credits si am facut cativa
-am dat like la facebook
-am instalat bara de start
-si mai multe dar acum nu mai stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| XxXLoL1xXx a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa intri pe Yahoo Id pe care ai facut contul(cel pe care vrei sa faci credits) Apoi te duci la Eran credits si dai la 1, 500Invite and refer people(cred ca asa scrie) Apoi dai la Invite by email iti sci emailul exact ca cel de mai jos iar mai jos iti scrii numele astepti sa iti vina un mesaj pe mess(ai grija mesajul poate veni si la spam) dai la mesaje si dai pe mesajul pe care l-ai primit dai YES si iesi din casuta Iar dai YES si iar iesi faci asa de 3 ori iar dupa iti faci un cont si rogi pe cineva sa iti intre pe el sa te invite de 5 ori si sa astepti pana iti vor veni toti bani(1, 500) Bafta si sper ca te-am ajutat... Fundita te rog eu mult

| GabyZarny a răspuns:

Stiu ca puteai sa-ti trimiti de pe www.myyearbook.com era o optiune sa transformi banii de pe myyearbook in credite pe imvu