| anonim_4396 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu un sfat? vreau sa-mi repar culoarea parului in urma unei tentative de vopsire acasa.nu stiu spre ce nuanta sa ma indrept intrucat pigmentul tenului meu este palid galben.culoarea care o am acum un maro spalacit imi evidentiaza galbenul tenului(mama-mi spune ca parca sunt hepatica ). mentionez ca nuanta naturala este un saten mediu spre inchis si optez pentru o nuanta mai deschisa dar nu stiu ce ar putea estompa glabenul tenului. la coafor alea ma iau asa repede adica nu prea am incredere in ce sfaturi o sa-mi dea...astept pareri de la voi:*:*:*

Răspuns Câştigător
| iulyluvy a răspuns:

Amesteca doua culori de vopseahappy

1 răspuns:
| Tina1995 a răspuns:

Intiii descoloreazati parul apoi vopsestel iar in ce culoare vei vrea. Funda?