| oanyyy a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac in ultima zi de scoala?(trec intr-a 4-a)

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Ce probleme, pentru clasa a 4-a happy...o fustita si o camasa draguta ar fi ok!

| Dj Boalca a răspuns:

Daca ai un costum cred ca ar fi extraordinar, daca nu poti sa te imbraci cu ceva decent.cum ar fi niste jeans si tenesi funky

| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. foarte simplu. daca ai costum de scoala. ar fi super. sau o fustita in carori ceva de genu` si camasa. sau niste opincute cu niste blugi. si tricou sau maeu:* fundita?

| DhEnNu a răspuns:

Pai daca treci intr-a 4-a ai putea sa te imbraci asfel:intr-o fusta in carouri si o camasa albahappy ai putea sa iti iei niste pantofi nu cu toc lungbig grin fundita?

| hun7up a răspuns:

In pijamale tongue