| RaInBoW_6912 a întrebat:

Hey!winking Cu ce as putea sa ma imbrac maine (trec a sasea) sa nu fie blugi ceva lejer big grin dar culori de scoala...

3 răspunsuri:
| MilyHarunto a răspuns:

Pai nu stiu,daca aveti o uniforma ar fi indicat sa te imbraci cu uniforma, daca nu, iti poti lua o fustita, cu ciorapei de culoarea pielii si cu o camasa(eu asa m-am imbracat anul trecutbig grin)

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Daca nu vrei blugi ai putea sa iti iei o fustita, un dres colorat subtire si tenesi.Ar arata foarte dragut iar o rochie/fusta cu sandale acum nu prea ar merge.

| freedomangel a răspuns:

Ai utea sa iti iei o fusta cu un tricou sau o rochita, fiind ca va fi cald. happy