| andreimazureac a întrebat:

Cu ce camasa sa ma imbrac la banchet de clasa 12? am vazut mai multe modele si nu ma pot hotari.am o pereche de pantaloni negri un pic luciosi si putin stransi pe picioare si o pereche gen pantofi da facuti dintr-un material un pic lucios si negri si sunt catifelati la atingere.voi ce ziceti? multumesc

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Uite niste idei de rochii de banchet; http://therhythmofheels.wordpress.com/......e-banchet/
pantaloni porti in fiecare zi, banchetul e odata in viata, ia o rochie

| CatalinaKaty a răspuns:

Pentru banchet iti recomand o rochie.

| andreimazureac explică:

Sunt baiat...

| PetrisorEfrem a răspuns:

Se poarta mult camasile albe cambrate si cu pantalonii si pantofii de ii ai merge si un papion negru. sper ca te-am ajutat

| heyitsmaokai a răspuns:

Camasa alba, papion negru, pantofi negrii si sacouwinking