| RaisaGirl a întrebat:

Pentru revelion, merge sa ma imbrac Intr-un costum rosu format dintr-un corset si o fusta gogosar pana in genunchi, cu fundita neagra, din material lucios? Iar in picioare pot lua pantofi negri si strampi la fel? Sau rochia e `prea stufoasa` si ar merge una mai stramta?

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Merge asa. Cred ca ti-ar sta bine. In plus, rosul se poarta. Nu e chiar stufoasa fusta, cred ca e foarte ok. Mult succes si distractie placuta de rev!

2 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

E ok! Asa am fost eu la banchetul dintr a 8 a! adica ceva de genu! ahh ce vremuri! Merge bine si e o culoare vie!

Ai putea sa incerci o rochie din dantela smug! Eu asta o sa port de revelion! Le ador!

| SweetSecrets a răspuns:

Eu zic ca e OK costumul rosuwinking. Stii cum se spune; vei avea noroc tot anul daca porti rosu de revhee hee.Nu e stufoasa, si cred ca te prinde foarte bine daca esti mai slabutawinking.