| Taylorrrrr a întrebat:

Cu ce pot sa ma imbrac la scoala in cat sa arat cool dar si decent!? Funda!:* Catt mai rapid daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Hello!happy

Primavara/vara asta se pune accentul pe fresh, natural cu un hint de spontaineitate.

De aceea iti sugerez fustele nu scurte si pitziponcesti si pana aproape de deasupra genunchiului, si in culori frumoase cum ar fi bej sau roz pal, sau chiar culori mai puternice dar sa nu fie tipatoare in genul acela care doare la ochi.

Alta sugestie ar fi maieurile simple si camasutele din in tot simple ori albe ori bej cu o vestuta sau un fel de jachetica simpla si frumoasa.

Poti sa incerci imprimeurile floarele dar nu in exces.1 piesa din vestimentatia ta florala si toate celelalte piese sa fie de culori complementare sau poti sa mai adaugi maxim o piese cu un alt imprimeu care insa sa il complimenteze pe cel prim.Astfel vei avea un imprimeu dominant,unul inferior si culori complementare.

Pentru incaltaminte poti incepe sa porti sandale simple cu barete sau cu imprimeu sau chiar balerini.
Cand tinuta pare putin prea decenta, throw in o pereche de balerini de o culoare rosie sangeria sau verde de iarba sau galben floarea soarelui, luciosi si ti-ai terminat tinuta.

Pentru mai multa inspiratie incearca sa cauti cele mai recente colectii de runway si uitandu-te la ele, simpifica complicatul tinutelor, observa imprimeurile si taietura hainelor precum si culorile si uite-te prin magazine dupa chestii asemanatoare.

Good luck!

xoxo Vanilla

1 răspuns:
| papusica987 a răspuns:

Buna : poti lua niste blugi stransi cu o bluzica asa mai larguta cu umerii pe afara si pe sub ea un maieut.
sau : colanti tenesi tricou
sau: o rochita mai lunguta...
ar fi multe variante conteaza si ce haine ai prin sifonier:*