| BoboKitty a întrebat:

Nu am nicio idee cum sa ma imbrac la scoala. Frumos si decent puppy dog eyes
Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Astamica123 a răspuns:

Pai cum te simti bine si tu, dar in acelasi timp sa nu-i faci nici pe ceilalti sa se simta stingheri. Nu trebuie sa faci parada cu hainele de firma... pentru ca nu toata lumea isi permite. Nu e bine sa ai haine foarte decoltate... ca sa nu-ti fie nici tie frig, nici pe altii sa-i incalzesti. In general e foarte bine stilul sport, blugii si bluzele sa fie decente. si confortabile..Blugi, un tricou, o bluza de trening si adidasi -> daca vrei sa fi mai sport.
- colanti, o bluza mai lunga si daca este frig o jachetuta peste si niste cizme.
- colanti ugg-uri si o bluza
- blugi negri o camsa bagata in pantaloni si o curea lata la talie. winking
- blugi, o helanca colorata si o vesta de blugi sau neagra daca ai blugi negrii si cizme sau ugg.
Funda? happy

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal ca sa fi luata de bine de profesori trebuie sa te imbraci decent tongue zic eu

| Axys a răspuns:

Sa ajuns pe TPU ca sa se intrebe cum sa te imbraci sau cumimi fac tema aiurea comunica cu mama ta nu cu TPU

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Si aici nu ai cum sa nu imi dai un pic de dreptate pentru ca asa e acuma s-a schimbat treburile nu se mai gandeste tema respectiva lasa a face TPU dau un ex n-am nimica cu tine dar in primul rand vorbeste cu mama trebuie sa exista o comunicare intre voi doua mama cum ma inbra e bine asa cum imi sta uneori sa stii ca un parinte iti vrea binele si asta cred 100% scuze nu te supara pe mine ar nu te-as vrea rau in nici un caz ok papa