| polk a întrebat:

Cum as putea sa imi inchid parul la culoare fara sa il vopsesc?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E un nuantator de la Loncolor, sunt de fapt 2 plicuri lipite intre ele. E foarte bun, nu afecteaza parul, culoarea tine vreo 4-5 saptamani.

| sierra1 a răspuns:

Bună intrebare! Eventual dacă te înnegrești de ciudă...

| polk explică (pentru sierra1):

Foarte amuzant. Ce zici de frunzele de nuc? Am gasit pana la urma.winking

| sierra1 a răspuns (pentru polk):

Nu tot vopsire se numește?

| anonima13ana a răspuns:

Eu folosesc henna de la lady's. E naturală trebuie sa stai cu crema asta in par o ora dar închide la culoare si parul este mai sănătos. Si nu e scumpa.

| Biancabubix a răspuns:

Păi sunt metode naturiste, cu frunze de nuc, cafea poți căuta și alte metode pe net, dar eu am auzit de frunză de nuc, trebuie să te clătești de multe ori cu acel ceai ca să se închidă cum vrei tu