| bibobia a întrebat:

cum as putea sa scap de celulita si vergituri?

8 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Fa sport si masaj in zonele cu problema.

| AvM94 a răspuns:

Du-te la sala, cu rabdare scapi.

| Everestcompany a răspuns:

De ce sa scapi? Cine te place, te accepta cum esti.

| bibobia explică (pentru Everestcompany):

Da, dar eu vreau pentru ca nu-mi place cum arat

| Everestcompany a răspuns (pentru bibobia):

Eu, daca as avea iubita, mi-ar placea sa aiba celulita si vergeturi peste tot. Ar fi mai naturala asa. Nu imi plac femeile fara celulita.

| Cherrylips a răspuns:

Eu folosesc uleiul anticelulititc de la Weleda, cu mesteacan e foarte bun! http://ro.strawberrynet.com/......il/148674/

| EmoPikaChu666 a răspuns:

După ce părinţii sau tu prepari cafeaua de dimineaţă ceea ce a rămas, cafeaua aia umedă pune două linguriţe de miere în ea şi amestecă-le bine.Seara dă-te cu ea pe locurile unde sunt vergeturile, masându-le bine şi apoi spală-le după o oră. Rezultatul nu va fi rapid ca la orice reţetă naturistă, trebuie să repeţi această rutină zilnic o perioadă.
Sper că te-am ajutat ^^