| VivaRoZ a întrebat:

Cum ati alege o fata..sa fie mai slaba sau mai plinuta? Eu sutnt slaba. Si parerea mea ar fi ca mai bine asa decat gras incat sa-ti atarne suncile.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Gusturile nu se discuta big grin sunt baieti carora le plac fetele plinute (eu am vazut pe strada multa fete grase cu iubiti straight face) si baieti carora le plac fetele slabe gen manechin. Depinde. Ceea ce ii atrage pe baieti de obicei e forma clepsidra adica sani si solduri pline si talie subtire. Poate nu iti vine sa crezi dar Marylin Monroe cea voluptoasa si slabuta Audrey Hepburn aveau acelasi raport talie-solduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te simti bine in pielea ta e perfect
si da, dupa parerea mea e mai bine sa fi un chibrit decat decat sa fi grasa
fara legatura mi-am adus aminte de o "zicala" golaneasca:
"O femeie fara forme e ca o pereche de blugi fara buzunare, pur si simplu nu ai unde sa iti pui mainile..."
...dar sunt putine fete chiar atat de slabe si mai conteaza si cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine atat e suficient http://sitemodels11.blogspot.ro/2011/06/brookelle-bones.html si asa mi se pare ok http://www.profilekiss.com/picture/code-8/babyface.html dar daca e peste nu mi se pare ca e ceva ok. Adica nu te respecti pe tine si astepti sa te respecte altul? Eu cu bff facem mereu glume de genu " al 3-lea rand de tate " pentru ca au colacii aceia si burta. :))
Stiu ca e greu sa slabesti ( de fapt nu stiu, eu uneori nu mananc toata ziua decat un corn si se obisnuieste corpu asa dar cine nu se sacrifica nu are parte de rezultate ). Nu o sa inteleg niciodata o fata care nu face macar ceva sa isi ascunda defectele si dupa sa le diminueze.

| crissa20 a răspuns:

Din punctul meu de vedere o fata nu trebuie sa fie nici grasa, nici slaba...eu am fost si slaba si grasuta...acum sunt moderata si am mai multi pretendenti decat aveam inaintewinking deci bafta cu ingrasatul:*

Răspuns utilizator avertizat
| MeeeDyana a răspuns:

Poi..Nici nu trebuie sa te care macaraua, dar nici sa ai 20 de kilograme la 16 ani.Eu spun ca trebuie sa fii slaba-moderata sau moderata.
Si sincer, fiindca sunt fata si stiu, sunt mai bine primite in diverse grupuri fetele slabute, decat cele de 100 de kilograme.