| IulianaRC a întrebat:

Cum fac sa dispara roseata provocata de cosuri?

6 răspunsuri:
| seena8616 a răspuns:

Eu folosesc CICALFATE de la AVENE... chiar are efecte miraculoase :*

| Anonim1596 a răspuns:

Buna.Tot ce ai nevoie sunt picaturile de ochi.Acesta este unul din trucurile fotomodelelor pentru. a ascunde roseata.winking

| Annie_5136 a răspuns:

Gasesti tot felul de produse pentru a reduce urmele lasate de cosuri, de exemplu gama Clearskin de la AVON are asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa hidratezi zona, castravetii sunt buni, masca de miere de albine, aloe vera ulei de argon

| chryshy a răspuns:

Am avut si eu problema asta si am cumparat de la magazine cateva produse cosmetice si-au facut efectul imediat.