| andreeaaa1 a întrebat:

Cum sa imi prind parul stiind ca sunt tusa in scari si in V si cu bretonul pe o parte dar este mai lung bretonul cam pana la nas iar parul este putin mai mare de umeri?
Cum sa mi-l prind la scoala avand in vedere ca am trecut clasa a 7-a?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu tot asa sunt tunsa dar e mai lung.eu tot deauna il prind cu rac de par sau in doua codite sau mai este o modalitate cu pambliga iar bretonul il prinsi cu niste agrafe negre

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat