| elfit a întrebat:

.cum se numeste tunsoarea pe care o are frizerul din aceast video?

http://www.youtube.com/watch?v=RKpkYcoKc24

cum i-as putea spune sa ma tunda asa? dau funda:)

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Ai putea sa faci un screenprint, sa-l scoti la imprimanta, si sa-i arati poza frizerului.
Incearca sa opresti imaginea videoclipului la minutul in care ti se pare ca tunsoarea este bine prinsa in cadru.
Cat despre denumirea tunsorii, nu am idee cum se numeste.

| elfit explică (pentru foxsilver):

I-am aratat pe telefon laughing)

| foxsilver a răspuns (pentru elfit):

Foarte bine ai facut, in cazuri din astea orice metoda e buna!happy

3 răspunsuri:
| Peco a răspuns:

Nu e cine stie ce, e ca virgula creasta de cocos doar ca mult mai mica, poti sa faci o poza ca sa fi tu mai sigur.