| Larisuk128 a întrebat:

Cum va imbracati voi in prima zi de scoala? Eu nu pre stiu cu ce si vroiam sa vad parerile voastre. As incerca un look elegant, dar vreau sa fie in acelasi timp si cool...
dau Funda happy

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Blugi skinny inchisi la culoare, un tricou alb cu o fundita neagra, balerini. Atat happy

| 구미호 a răspuns:

Pai eu in prima zi ma voi imbraca cu o rochita galben spre alb cu o cravata galbena cu buline negre.Stiu ca nu e un look elegant sau cool, dar asta voi purta eu. Funda daca te-am ajutat, please!

| Oanna_3541 a răspuns:

Eu cu o pereche de blugi un tricou si o pereche de tenesi minimi adica nu prea lungi. si ghiozdanul. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Oanna_3541 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/macbarbie07?feature=results_main Are niste tinute fenomenale. uita-te si vei gasi acolo!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca rata de prezenta in prima zi de scoala o sa fie de 50%, restul de vor sta acasa ca nu stiu cum sa se imbrace.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Pai depinde de uniforma ta happy
Daca uniforma e rosie poti purta o camasa trei sferturi, pantaloni sau fusta de stofa gri, niste opincutze rosii, dresuri si daca vrei si o esarfa la gat happy
Daca e neagra thinking porti uniforma cu o camasa de in dar din nou 3/4 cu niste opincute sau doar vesta /puloverul si niste blugi gri cu niste cizmulitze negre happy
Cam atat...
Succes LarisukhappyUn an scolar plin de note bune :*

| Larisuk128 explică (pentru LanaDelRayFan):

Merci...la fel. Am uniforma doar o vesta caramize sau visinie, cam asa ceva...dar nu sunt sigura ca o s o port, eu nu prea port uniforma laughing

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru Larisuk128):

laughingAtunci o camasa 3/4, blugi gri, vesta si cizmulite pe culoarea vestei happy
O zi buna :X te pup!

| Deliadelias a răspuns:

Buna. Eu ma imbrac asa blushing :
-o bluzita eleganta cu umarul gol blomarenbatting eyelashes.
- oPereche de blugi (pana, stramtii tare pe mine :d) un pic taiatii si cu cateva pietrielehee hee.
-o pereche de opincute blomaren cu fundita
- o gentuta micuta eleganta happy

| Tyrr a răspuns:

Cel mai cool ar fi in lenjerie intima...ai sa atragi toate privirile. sper ca ti'am fost de ajutorlaughing

| Larisuk128 explică (pentru Tyrr):

Nu, nu mi ai fost de ajutor nici macar amuzant, sorry

| satanistu666 a răspuns:

Buna eu sunt in clasa a 9 si vreau sa ma imbrac in ceva care nu atrage multge priviri in tricopu blugi baiat tu fata o richita blug si ceva akilo funda?