| brokeangell a întrebat:

Cum vise pare placa remington s5500 si ce lungine si latine are poti sa faci si bucle cu ea?

Răspuns Câştigător
| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Hei deci iti zic sincer placa asta Remington este foarte buna si are chiar si protectie love struck placa asta o am si eu si o folosesc zilnic, imi fac bucle, mi'l intind si daca ma plictisesc imi intorc varfurile deci sincer ti'o recomand si e 100% foarte foarte buna sper ca ti'am fost de folos:*love struck Ce zici? Funditasmugsmug?

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

E o placa foarte buna si da se pot face bucle cu ea. Mama e hair-stylis si are multe placi de par printre care si asta. Eu ti'o recomand pentru. ca e foarte buna.

| brokeangell explică:

Scuzati greselile de ortografie.love struck