| arual93 a întrebat:

Ce placa ati alege intre Remington S9950 S 9500, s5500
sau s6500? astept pareri multumesc

3 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Eu am o S2044, cu teflon si pot sa spun ca nu sunt multumita de ea.

Acum depinde si pe ce criterii te bazezi cand alegi o placa de intins parul...
Eu am testat la o prietena S6500.
Spre deosebire de placa mea, a ei m-a indreptat perfect si a tinut 3 zile [putea sa tina mai mult, dar eu mi-am facut baie pentru ca mi se ingrasase parul].
Eu imi aleg placa in functie de cat de bine indreapta, daca pot face si bucle, daca are reglaj manual de temperatura si mai ales daca parul ramane drept macar o zi, doua.
Prin urmare, S6500 mi se pare cea mai buna pentru ca a indeplinit toate cerintele mele. happy

| arual93 explică:

Pai imi doresc ca placa sa nu iti rupa firle de par cand le indrepti si sa il arda cat mai putin.

| allacata a răspuns:

Remington s9950 e buna si eu am