| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti site-uri serioase care ofera mostre de produse cosmetice gratuite?

10 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe aceste bloguri am descoperit si cateva site-uri care trimit mostre de produse cosmetice, ai putea sa incerci https://beautybymissr.wordpress.com/2016/04/02/mostre-gratuite-de-unde/
http://nimicurifantezii.blogspot.de/2016/02/mostre-gratuite-de-unde.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta poti sa mai visezi
Nu-ti da nimeni nimic gratis

| jasmin1rose a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, în România nu.

| anonim_4396 explică (pentru jasmin1rose):

Pai crezi ca in Dubai iti dau aia ceva pe gratis?

| jasmin1rose a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ştiu ce dau cei din Dubai, însă în Europa te poţi alege cu produse cosmetice pentru testat şi mostre gratuite atunci când faci o comandă.

| anonim_4396 explică (pentru jasmin1rose):

Asta e, in Romania nu te alegi cu nimic gratis, doar cand sunt alegerile

| UzOm a răspuns (pentru anonim_4396):

Se dau *produse sau mostre gratis* doar atunci când au nevoie de cobai pentru a le testa. În rest n-am auzit în viața mea ca un colos precum Avon sau Chanel să dea produse moca la muribunzi.

| anonim_4396 explică (pentru UzOm):

Asta e, mai bine iti iei o revista din aia cu parfumuri, poti sa freci acolo cu degetul si sa mirosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca le dai mail celor de la Bioderma cu ce produse ai avea nevoie o sa te ajute. Eu le-am cerut mostre de crema spf pentru ca nu puteam sa dau 300 lei pana o gaseam pe cea mai buna. laughing