| lavi1331 a întrebat:

Buna big grin Am o mica/mare problema. Incepe scoala si habar nu am cu ce sa ma imbrac thinking Trec a6a, la scoala noastra nu se poarta uniforme tongue. Idei? Fundawinking

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu spun că ar fi bine să porţi în prima zi o cămaşă albă şi nişte blugi/ pantaloni negri. Aşa ar fi frumos, plus că profesorilor le va părea bine să vadă că nu toţi puştanii sunt needucaţi.

| lavi1331 explică (pentru positivity):

Mda, e o idee, dar nu am blugi negri laughing Ceva rochita? Dar poate. nu stiu big grin ce fel de rochite? rolling on the floor

| AleWhatever a răspuns:

Depinde de stilul tau. daca esti fata cen casual poti sa iti iei o pereche de blugi si un pulover sau ceva de gen, cu o marime mai mare; D daca vrei ceva mai girly poti sa iti iei o pereche de bluzi evident, un tricou si un jerseu subtire peste care iti pui o curea. sper ca te-am ajutat cat de cat; D

| rotaruia a răspuns:

Îmbracă-te cu niște haine d-astea:
///////////////////////////////
http://www.virginmedia.com/images/school-uniform-girls_aloud-431x300.jpg