| BecauseOfYou a întrebat:

Buna big grin prieteni TPU! sunt bruneta si vreau sa ma fac roscata si sincer as folosi un decolorant, dar mi-e frica sa nu imi ard parul de tot si sa nu imi iese culoarea. Dar mai bine as lasa parul sa creasca si sa se duca culoarea si dupa sa ma vopsesc roscata, dar mie prea lene sa astept cresterea X_x. Sfaturi, pareri?

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Nu iti recomand decolorarea,da, iti vei cam arde parul, stiu din propie experienta ca de culoarea negru din par scapi foarte greu, si nu iti va iesi din prima, va trebui sa te decolorezi de 2 ori,la fel iti face si la salon,cel mai bine asteapta sa iti creasca parul,si te vopsesti dupa, dar daca vrei un roscat mai deschis, tot va trebui sa te decolorezi inainte, dar nu iti vei mai are parul deoarece, parul nu va mai fii''intoxicat'' cu vopsea in perioada in care il lasi sa creasca! succes :* happy