| AndreeaBanana a întrebat:

BUNA. Daca imi tin parul prins intr-o coada o sa creasca mai repede? Eu una am observat ca de cateva saptamana ca, creste mai repede. Funda! Si cam cati cm o sa creasca intr-o luna?

6 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Daca il tii in coada nu mai exista atatea sanse sa se rupa varfurile de la contact cu altceva sau frecare de haine sau mai stiu eu. si grija totusi la ce elastic folosesti. cele care au o parte de metal pe ele nu sunt cele mai bune pentru par. cele mai indicate sunt cele invelite in bumbac sau matase, orice alt material. si nici prea strans sa nu fie ca din nou il face sa se rupa.

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Nu creste mai repede doar noi observam asa ca ne este prins parul intr-o coada, dar totusi tinel cam vreo luna tot asa sau daca chia nu afara macar in casa si intr-adevar o sa ai un par mai sanatos si mai frumos, sper ca te-am ajutat funda?happy

| CupCake97 a răspuns:

O sa-ti creasca 1.25 cm pe luna

| LapteProaspat a răspuns:

Daca il ti in coada creste la subrathappy

| Marisssolll a răspuns:

Da, iti creste mai repede, dar depinde, daca ai varfurile despicate, nu iti creste chiar atat de repede, si intr-o luna, s-ar putea sa-ti creasca cam intre 4 milimetri si 1 centimetru thinking Daca ai observat ca iti creste, parerea mea ar fi sa ti-l ti strans. Asta daca vrei sa creasca happy.

| annzloveslife a răspuns:

Eu am observat că dacă-l las liber pe spate creşte mai repede.