| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste link-uri cu genti de scoala pentru fete plzz! Ar fi mai bine genti sau ghiozdan?
P.S Trec clasa a 8-a. Cel mai bun raspuns primestee funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca depinde de tine acest lucru, dar te sfatuiesc ghiozdan ( sora mea mai mare in clasa a 8-a a avut ghiozdan si i-a mers bine ). Geanta este mult mai mica...Eu folosesc geanta de scoala doar in excursii, unde nu am multe lucruri, si de abia incape.Te sfatuiesc ghiodan.Sunt si mai incapatoare si exista o gramada de modele,dupa bunul tau plac.dar depinde si de tine,si ce tip esti, si de colegele tale ( adica daca toate isi iau geanta, sa te simti exclusa, dar daca nu iti pasa asta, este ok).
Multa bafta big grin.

4 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Cel mai frumos e să-ți iei un ghiozdan simplu de firmă de la Adidas, Nike, Puma. Succes!

| alina是最热 a răspuns:

Buna, un sfat: daca iti iei geanta sa ai grija sa schimbi umarul pe care o tii, adica daca atunci cand te duci la scoala o tii pe umarul drept, atunci cand vii sa o tii pe umarul stang, fiindca exista riscul sa iti deformezi coloana.