| Yssy12 a întrebat:

Hei TPU, incepe scoala sii...trec a 5-a si sa imi iau geanta sau ghiozdan tinand cont ca am 145 cm.Mi-ar fi greu cu geanta.Si dati-mi cateva site-uri cu genti de fete si ghiozdane.
PS:Sa nu fie cu toate printesele si printii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca esti kinder, te sfatuiesc sa iti cumperi un ghiozdan, ca tot omul normal de varsta ta. E si mai sanatos din punct de vedere medical. Si vei avea timp sa porti si geanta prin clasa a 9 in sus.
Funda? happy

4 răspunsuri:
| vladuss09 a răspuns:

Cumparati ghiozdan. Nu te sfatuiesc deloc sa iti iei o geanta pentru ca toata greautataea din gaenta o sa fie doar pe un numar dea al tau si in timp o sa te strambi, adica un numar o sa iti fie mai jos decat celalat, pe cand ghiozdanul se lasa pe ambi umeri neaparad defirmari in timp. Cauta pe net si te vei convinge. Mai ales ca esti si in crestere. big grin

Funda?

| Yssy12 explică:

Si site-uri?

| denisadr a răspuns:

Un ghiozdan ar fi mult mai potrivit.
Cauta unul in doua culori, negru si o alta culoare preferata de tine.