| Anne_1161 a întrebat:

dau funditabatting eyelashes eu imi intind parul cu placa. si ieri mi-am luat ulei pentru indreptarea parului. cum il pot folosi?

4 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Bună,Anne.Crede-mă că degeaba foloseşti ulei pentru îndreptarea părului,ţi-o zic din propria experienţă.Că şi eu îmi întind părul cu placa,că stă cam ondulat la vârfuri şi când zic ondulat nu mă refer la buclele alea drăguţe,sunt aiurea şi nu-mi plac.Dar folosesc balsam de păr şi nu se arde aşa tare.Mă tund odată pe lună sau la două luni, deci creşte destul de repede şi nu-mi fac probleme. Poţi folosi placa în continuare, dar cumpără-ţi un balsam bun pentru regenerarea firului de păr.Interesează-te nu îl lua după ureche.
Baftă.

| fuckThisLife a răspuns:

Iti dai in cap cu uleiul dupa ce ai facut baie cu samponu...il clatesti de ulei te usuci.trebuie sa ai parul inca umed cand te dai cu placa.si cam atat

| gabriela_7244 a răspuns:

Arunca-l happy

| Cressida a răspuns:

Simplu dupa baie iti usuci parul il pieptani si inainte sa incepi sa il indrepti trebuie sa iti dai parul cu ulei tonguewinkingcate o suvita pana il indrepti tot ...ai grija sa nu pui mult e de ajuns 4 piaturi pentru o singura suvita. Depinde cat de lung ai parultongue[fundita?big grin]