| TheDarkDragon a întrebat:

Buna, de cand am fost ultima oara la frizer, acum cateva luni, cand doar mi-a taiat din varfuri, imi sta parul foarte nasol.Adica eu am parul foarte des si nici inainte nu era perfect, dar acum a devenit insuportabil.Parca fiecare fir ar sta in alta parte.Inainte nu foloseam placa de par, dar acum trebuie sa-l indrept doar ca sa il prind in coada, sa-l las deslegat nici nu ma indur.Ce as putea sa fac? Credeti ca este din cauza frizerului si ar trebui sa incerc sa-l tund iar? Desi, repet, in afara sa-l taie din varfuri, nu i-a facut nimic.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai fă-o o vizita frezerului și spune-i care e treaba

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Du-te la frizer ca sa iti aranjeze parul mai bine. Daca nu vrea sa inteleaga du-te la altul.