| CrisDdf a întrebat:

Buna,de curand mi-am achizitionat o pereche de tenisi "Converse All Star", dar m-am confruntat cu o problema.Pe spatele limbii scria printre celelalte informatii "Made in China". Ideea e ca am dat 260 de lei pe ei. Chiar nu sunt originali?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Ba da, sunt originali. M-am intrebat si eu asta la un moment dat, apoi insa m-am lamurit. Converse All Star au fabrica si in China, in mod oficial, sa zic asa. Prin urmare, o pereche de tenisi All Star fabricati in China e (cel putin teoretic) acelasi lucru cu una fabricata in UK sau USA, de exemplu.

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

De unde i-ai luat?

| Urpaniel a răspuns:

Posibil, i-ai luat de pe net?