| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand aleg sau fac niste exercitii ma inrosesc la fata foarte tare si nu ma dau cu fond de ten, rimel sau altele si unii nu se inrosesc deloc. De ce se intampla asta si cum as putea sa nu ma mai inrosesc asa tare? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Bună!
Păi așa mi se întâmpla și mie până când nu am făcut foarte mult sport. Ei bine, depinde și de organismul tău. Nu oricine e la fel.
Baftă! :*

| Simonaaaaa a răspuns:

E ceva normal nu ai cum sa schimbi...doar daca ti se ibisnuieste oragnismul cu un efort mai mare

| Rockart a răspuns:

Fii fără grijă, e normal să te înroşeşti aşa din cauza efortului. Nu e nimic în neregulă şi nici nu poţi evita asta. Aşa eşti tu. Eu nu mă înroşesc mai niciodată şi crede-mă că aş da orice pentru puţină roşeaţă în obraji.

| Andrei07565486 a răspuns:

1. ar trebui sa incerci sa ei vitamine,
2. ar trebui sa consulti un medic, el este persoana potrivita sa iti dea sfaturi.