| eu123456789 a întrebat:

de fiecare data cand fac un efort fizic ma inrosesc la fata si nu imi place cum arat. Imi puteti spune din ce cauza este asa si cum as putea sa raman la fel ca la inceput (sa nu ma mai inrosesc)?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza cresterii tensiunii sangelui.Este ceva normal.La unii poate este mai evidenta aceasta inrosire.

2 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Nu te ingrijora, prietena mea cea mai buna pateste la fel, dar pe ea nu o deranjeaza... noi desigur jucam meciuri de basket. Dar e normal atunci cand faci efort sa te inrosesti! Nu stiu daca poti face ceva in privinta asta, dar eu nu cred ca ar trebui sa te preocupe acest lucru happy

| Alecsandrrra a răspuns:

Este normal sa te inrosesti pentru ca depui efort.Si mie mi se mai intampla, dar nu ma deranjeaza pentru ca imi revin repede.