| LeeJiEun a întrebat:

Buna!
De unde as putea cumpara imprimeuri pentru tricouri? Am gasit un site unde iti faci tu imprimeul dorit, trimiti lor iar ei trimit imprimeul acasa dar nu e site roman... Cum as putea face? Sau unde as putea gasi?

multumesc

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Sculele profesionale sunt de la 400 euro in sus, banuiesc ca nu vrei asa ceva... cauta niste tutoriale pe youtube sunt o carca.

| rapidistii23 a răspuns:

Pai iti poti face chiar tu.pui o poza pe tricou si calci cu fieru de calcat! e simplu happy