| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa decarc aplicatia Talking Angela Cat sau Talking Tom Cat? Vreau sa imi spuneti daca merge pe telefonul meu si anume Lg Gs290. Chiar daca nu merge eu vreau sa imi spuneti de unde sa descarc aplicatia cu aceste animalute sau nu neaparat numai cu aceste animalute pot sa fie si altele, dar mi-ar placea sa fie cu Angela.

3 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Iti trebuie android sau ios pentru aceste aplicatii, pe telefonul tau nu merg deoarece are un sistem de operare propriu

| Pandacorn696 a răspuns:

De pe google play dar daca nu ai android sau ios nu merge big grin

| withaflac a răspuns:

Cauta pe Google Play (daca ai) aplicatia dorita. In prezent exista doua aplicatii (jocuri) cu Angela. 1. Talking Angela 2.My Talking Angela.