| anonim_4396 a întrebat:

de vreo 2 saptamani imi cade tot mai mult parul, pana acum nu am mai avut problema asta. Ce produs sa folosesc impotriva caderii parului? Eu folosesc o masca si un balsam pentru regenerarea si intarirea firului de par.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scapă mai întâi de stres.

| SweetXoxo a răspuns:

Pentru inceput, incearca sa renunti la produsele pe care le folosesti.De exemplu, pe mine nu m-a ajutat cu nimic masca de par... Daca renunti la ele si incerci alt produs, cred ca nu iti va mai cadea parul.Si eu am avut aceeasi problema, dar cand am schimbat produsele, nu s-a mai intamplat asta.Eu iti recomand sa flosesti,, Head and Shoulders" pentru ca este un sampon foarte bun.;] Sper ca te-am ajutat! love struck