| doriiy a întrebat:

Folosec[de fapt foloseam] un sampon si un balsam pentru regenerarea parului de la avon. De 2 luni insa folosesc un sampon de la plafar pentru cresterea parului. Am observat ca imi cade parul mai mult decat de obicei. Nu asta inseamna a ti se regenera parul nu? Dar daca imi schimb samponul, imi apare matreata. ce pot face contra caderii parului?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Off,incepe sa te barbieresti in cap,eu unul numai barbierit in cap stau, nu prea vreau sa imi creasca parul asalaughing adica, imi ofera un aspect mai dur chelioshappy
Unde vroiam sa ajung, daca te barbieresti in cap, parul se indeasawinking are efect ca si la barba, daca te barbieresti mai des, se indeasahappy
eu unu ma barbieresc in cap de pe la 8 9 ani, atunci ma barbierea tata, de pe la 17 ani o fac euhappy

| doriiy explică (pentru Liviu):

Sunt fata happy

| Liviu a răspuns (pentru doriiy):

Urat, nu stiu ce sa spun altceva, eu unul ma barbieresc in cap des thinking nu am probleme cu nimic, insa e urat pentru o fata sa fie barbierita in capbig grin asta e, nu stiu ce sa zicsad

| doriiy explică (pentru Liviu):

rolling on the floor oke

| plasticsmile a răspuns:

Sa mergi la un doctor cel mai bine...asa s noi ne putem da cu parerea si tu sa te iei dupa noi apoi sa mergi la plafar si sa iei ceva care la fel, nu iti face un bine...mergi si consulta un doctor ca sigur te va ajuta mult mai mult decat un sfat de la noi.