| Mariana155 a întrebat:

Deci sunt satena natural si m-am vopsit de cateva ori bruneta. acum s-a mai dus culoarea si sunt un fel de saten ciocolatiu.Intrebarea mea este: daca inca mai am brunet in par si ma fac de la jumate blonda ce culoare imi va iesi fara sa ma decolorez? Am pus o data roscat deschis peste brunet(atunci eram mai inchis cred) si nu s-a prins delooc.

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa te faci ombre. Dar asta nu se face de la jumate. E o trecere graduala spre varfuri deschise. N-ar trebui sa se poata vedea din avion :P Uite cum se foloseste kitul loreal ombre http://fucsia.ro/......ci-de-lei/

| valerikaa a răspuns:

Ar trebui sa folosesti o vopsea de calitate, apoi nu se va lua asa usor

| marc3lino19 a răspuns:

Părerea mea este sa folosești Acid de baterie. Si vei ieși criminal Funda?