| Ririru a întrebat:

Buna dimineata fetelor!
Am si eu o intrebare, nu prea cred eu in mitul asta, mai ales ca mama s-a vopsit in aceea perioada si a prins culoarea. Nu inteleg ce legatura are. Deci, voiam sa va intreb, vreau sa ma vopsesc dar sunt la menstruatie, o sa-mi afecteze asta cumva culoarea parului? Voi ati incercat? happy Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa o luam logic, parul e un tesut mort ce legatura ar avea menstruatia cu el? Niciuna evident deci te poti face linistita, mai citisem eu un mit ca nu e bine sa pupi un copil nebotezat cand esti la mestruatie sau ceva de genul. Numai aberatii. laughing

| Ruxandra15 a răspuns:

Stai linistita eu mereu ma vopsesc in perioada aia si nu se intampla nimic maiales ca ma fac de la roscat natural la brunet si ioese un brunet supeerb.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Nu. Nu are nici o legatura.

| MeddyMaddy a răspuns:

Poti sa te vopsesti fara nici o problema chiar si in acea perioada.

| Andreea_Claudia_1995_5MfR a răspuns:

Eu din intamplare tot in aceea perioada m.am vopsit fara sa-mi dau seama. dar mie nu mi s-a intamplat nimc rau si nici ceva mai bine

| Kiara21 a răspuns:

Nu! Mama mea e hairstylist si a spus ca nu contează perioada. Poti sa te vopsesti linistita! happy