| Sălăgean_Diana_1995 a întrebat:

As dori niste sfaturi daca se poate... M-am. vopsit de curând,iar rezultatul nu ma incanta deloc. Înainte sa mă vopsesc aveam un ciocolatiu deschis, iar in urma vopsirii m-am ales cu un saten închis, spre negru. Acum, vreau sa deschid culoarea parului( măcar cum a fost), este necesara decolorarea sau decapajul? Va multumesc!

1 răspuns:
| BeatrizBetty a răspuns:

Eu zic sa nu faci prostia sa.ti decolorezi parul. Ti.l arde si peurma chiar o sa regreti mai rau... Cauta pe net metode de deschidere a parului..sunt foarte multe si foarte simplewinking