| Sophieka a întrebat:

Buna dragi colegi TPU.
Site-ul " Notino.ro " popular pentru parfumuri dar si pentru produse de ingrijire personala, detine parfumuri originale? Aveti experienta cu acest site? Daca da, care este experienta / experientele voastre?
Folosesc un anumit parfum pe care nu l-am mai gasit in magazin, iar pe site, gasesc parfumul la un pret mult mai mic fata de pretul pe care il ofeream in magazin.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Am mai cumpărat de la ei și mi-au trimis produse originale întotdeauna, am fost mulțumit de ei. Bineînțeles, am verificat produsul să văd dacă e original cu ajutorul codului de bare folosind site-ul www.eandata.com
Dacă parfumul e original pe site îți vor apărea, în urma introducerii codului de bare de pe sticluță, produsul, gramajul și țara de origine.

3 răspunsuri:
| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Da,sunt originale
Ai grija sa alegi cu grija, să scrie apă de parfum, nu apă de toaletă

| Sophieka explică (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Multumesc mult, Julia!
Mi-as fi dorit sa iti pot oferii si tie raspunsul castigator, dar ai aprecierea mea!

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns (pentru Sophieka):

Cu drag