| Sara2 a întrebat:

După părerea voastră care parfumuri sunt mai calitative și miros mai bine? Parfumurile de mărci înalte (lancome, dior, chanel, versace etc...) sau parfumurile arăbești?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alea de marci înalte asa cum zici tu, alea miros mai bineLancome ca doar e frantuzesc.

| Catrice a răspuns:

Cele arăbești mi se par că miros ieftin. Am mirosit vreo 2 și nu-mi placeau cum miros, deci nu le-am testat sa vad cat rezista.
Poate or avea și ei din alea cu praf de aur care costa cu 5-6 zerouri 30ml și is mai calitative...

| Dismally a răspuns:

Nu ai cum sa compari firmele mari - Chanel, Dior cu rahaturile alea arabesti...