| anonim_4396 a întrebat:

1. Ce ați alege intre un tricou Levis și Off White?

2. Întrebare pentru băieți: voi ce parfumuri aveți? Care este parfumul vostru preferat?
Unui tip introvertit după părerea voastră ce parfum i s-ar potrivi?
Despre parfumul Dior Sauvage ce părere aveți? Mirose mai ok decât Bleu de Chanel? Care credeți că e parfumul anului bărbătesc?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

La tricouri nu ma pricep dar sunt mare pasionata de parfumuri si pot sa iti spun ce foloseste prietenul meu. Preferatul lui este Gentleman de la Givenchy si Ombre Leather - Tom Ford dar in trecut avea un Le Beau de Jean Paul Gaultier (preferatul meu). Unui tip introvertit eu i-as recomanda Bottled Night- Hugo Boss sa dea impresia de mister, enigma.
Sauvage a ajuns pentru barbati ce este Black Opium pentru femei - un parfum cu un miros foarte placut, de calitate dar folosit de prea multa lume. Nu e rau deloc dar avand acces la inca 100 de parfumuri similare ca pret de ce ai vrea sa ai aceelasi parfum ca 75% din colegii tai de la munca sau prietenii tai? As sugera mai degraba Guilty - Gucci daca vrei ceva recognoscibil sau daca vrei ceva mai iesit din comun Valentino Born in Roma Uomo este unul dintre parfumurile mele barbatesti favorite. Nu te lua dupa trenduri si brand uri - cauta ceva care iti place si simtit ca iti reflecta personalitatea.

| anonim_4396 explică (pentru Eireann):

Mersi pentru raspuns happy

1 răspuns: