| LikeeChocolate a întrebat:

dupa parerea voastra: care sunt mai dragute fetele cu ochi albastri sau caprui?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de mai multe daca e draguta, nu poti spune "a aia e mai draguta doar ca are ochii de o anumita culoare". ce naiba
ca iti place o anumita culoare e altceva.

| kiri11 a răspuns:

Printre cele mai atrăgătoare sunt blondele cu ochi caprui si brunetele cu ochi albastri big grin detalii luate din raspunsuri date de barbati pe baza unui studiu.

| coolboy22 a răspuns:

Caprui!

| Ellyshoor a răspuns:

Ambele optiuni sunt dragute dar acum. depinde ce iti place tie! Fiecare are alte preferinte. happy Sper ca te-am ajutat! Funda? :X :*