| meatloaf a întrebat:

Dupa parerea voastra este vreme de bronz? Stau la curte si as vrea sa ies la bronzat dar nu stiu daca soarele e destul de puternic, daca se prinde bronzul.Voi ce spuneti? sau ies sau sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| Dianna21 a răspuns:

Linistita, perioada a inceput deja happy.
Pana si piscinele, strandurile etc sunt deschise deja de la 1 mai. Soarele e destul de puternic acum incat sa te prinda putin bronzul. Doar ca nu este unul foarte puternic cum e vara.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți să te bronzezi și când e nor! Ai grijă, nu uita de crema protectoare! Chiar dacă soarele nu e foarte fierbinte, razele ultraviolete sunt „la datorie" și distrug pielea!

| AlexPreda1994 a răspuns:

Cred ca ...la cum de bine ploua acum nu cred ca e vreme de bronzat... vreme de bronzat este de la 25