| BiiiaBiii a întrebat:

Eu am parul mediu, pana la umeri si nu stiu ca sa-i mai fac.Imi puteti recomanda un sit cu coafuri simple pentru scoala(pentru par mediu-scurt in special)?

Răspuns Câştigător
| smileforme01 a răspuns:

Cred ca nu iti trebuie ceva foarte sofisticat la scoala.si trebuie sa fie si usor de facuthappy ai putea sa iti lasi parul desfacut(aerul curat este bun pentru par), dau dai putea sa il prinzi cu un clestisor la spate sau daca nu ai breton ai putea sa impletesti partea de sus iar apoi sa le prinzi cu un clestisor:* succes:*!

1 răspuns: