| SweetieBeibby a întrebat:

Hey,am parul pana mai jos de umeri si nu stiu cu sa mi-l mai fac.Imi puteti spune macar 5 coafuri pentru scoala, dar care sa le fac repede pana in 5-10 minute... Funda:*Pupici:*

Răspuns Câştigător
| aaadddyyy a răspuns:

Il lasi drept pe spate si in fata iti faci o bentita din parul tau pe care il impletesti si il prinzi cu agrafe, un mot zapacit (asta pentru cand nu iti sta parul) in varful capului,big grin coada de cal, impletit spic, si sa ti-l faci cu spuma sa se onduleze el frumos

2 răspunsuri:
| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Inpletit pe o parte, lasat pe spate, prins coada, prins un coc mai modern, si facut cu bigudiurile circior in asia fel incat dimineata sa fie la fel n-am alte idei succes

| Madinna a răspuns:

Daca ai placa de intins... onduleazati parul cu ea...ia-o si infasoara parul in jurul ei tine-o cateva min si vezi ce iese(mie imi iese):-)