| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul saten mediu si as vrea sa ma fac roscata (aprins). Ce vopsea imi recomandati ca sa se prinda? Fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Syoss. asa m-am facut si euhappy mi-a prins super si mia tinut 5-6 sapt.acum trebuie sa ma fac iar:d sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Sora mea a folosit Syoss si nu a iesit prea prins.
Iti recomand rosu titian sau rosu pasional de la palette

| alinoovsky a răspuns:

Salutare! Eu una iti recomand Garnier Color&Shine.E foarte buna si sigur o sa fi multumita, dar si fetele de mai jos au dreptate.Una dintre prietenele mele foloseste Syoss si e multumita de rezultat.Asa ca iti recomand una dintre cele doua.

| mona a răspuns:

A aparut nuante noi de la syoss, poate te ajuta

| Lauryk_3284 a răspuns:

Daca ai parul pana la umeri si nu este foarte des, iti ajunge o cutie, dar daca este mai lung de atat iti trebuie 2 ca sa iti prinda nuanta dorita. poti folosi Syoss sau Swartzkopf Perfect Mousse sau Brillance.dar de preferat sunt acestea de la Swartzkopf, sunt foarte bune, am folosit si eu. sper sa gasesti in acesta gama nuanta dorita.Succes