Întrebare recomandată | xFaith a întrebat:

Hey :*.
Matusa mea mi-a dat jumatate de vopsea din tub, deoarece i-a mai ramas... Vopseaua este rosu aprins. As vrea sa ma vopsesc la varfuri. Am parul saten mai inchis.
As avea 2 intrebari.
1. Credeti ca o sa prinda vopseaua roscata pe parul saten inchis?
2. Dupa 30 de minute, trebuie sa spal varfurile cu sampon, sau doar sa il clatesc cu apa calda?

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Da, o sa prinda, dar nu te astepta la rosu intens, o sa iasa un rosu mai inchis!
Dupa 30 de minute iti clatesti varfurile si le dai cu balsam! bafta!

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Depinde cat de mult din varfuri vrei sa vopsesti, cu umatate de tub nu o sa poti sa iti faci foarte mult. Daca ai parul mai spre brunet trebuie decolorat insa daca e ceva mai deschis eu zic ca o sa iasa.

| mona a răspuns:

O sa prinda [poate nu o iti iasa chiar rosu aprins dar o sa se vada]si dupa 30-35 de minute te poti spala cu sampon

| Uza a răspuns:

Daca vrei sa iasa o culoare intensa, sa iasa in evidenta frumos iti poti decolora varfurile si sigur o sa prinda binehappy
Si te poti spala si cu sampon.
Bafta!happy

| alexandracoco a răspuns:

1. DA
2.si cu sampon